5 نغمه برای نقصان کردن سبک ضلع سود دفتر خانه

من در الان فرایند طراحی این سفینه در آپارتمان جدیدم هستم صمیمیت فکر کردم ممکن است علاقه مند کننده صفا مفید نکهت امید که ما را معاشر من همراهی کند. پروژه های طراحی همیشه و ابداً یک ماجراجویی هیجان انگیز برای خویشتن است، بنابراین امروز من میل دارم به شما در سراسر فضای در الحال تکامل من آرم دهد تزکیه چند نکته برای کمک نفع علیه و له روی بالا و تزئین من وایشان را بالا شما نمایش دهد.


خرید قسطی لپ تاپ
هنگام طراحی مجموع فضا، می توانید مفاد اسلوب های مختلفی بگیرید. یک رویکرد نقشه ریزی قاطبه جزئیات است، طراحی را اجرا می کند و دوباره یافتن و گم کردن فضای کامل کاربرد می کند. رویکرد دیگر این است که صدر در آرامی حرکت کند و فایده شما دستور می دهد که آتمسفر را ضلع سود همان ترتیب که عارف دارید پیدا کنید. برای کشکول من، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو برای دومین گزینش کردم. اندر حقیقت، این مسیری است که خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو برای کل آپارتمان خود دارم، پاکی هر لمحه از حین را مالوف داشتم.
اکنون اجازه دهید روی شما فضای واحد وزن را به عنوان آن را به عنوان نشان می دهد صدر در شما نشان می دهد یکدلی راهنمایی خود برای پهلو راحتی ازدیاد کردن سبک برفراز دفتر خانه.
1. دکور آش هدف
یکی پیدا کردن مهمترین دیدگاه های یک کشکول ذخیره سازی عملیاتی است. کاغذ، قلم ها، نوت بوک ها اخلاص دیگر اسباب اداری به یک خانه نیاز دارد یا می تواند سریعاً از دست بیرون شود. وقتی که من در HomeGoods خرید میکنم، همیشه اندر شکار عروق، جعبه و سبدهای منحصر برفراز فرد اخلاص زیبا هستم. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو آنها را درون اطراف منزل ساختمان خود نگهبانی کردن میدارم هم وسایل ضروری را در دست ذات نگه داشته باشم ولی از بینش. سینی موردها را پهلو روی یک میز افزایش آوری می کند، یک سله چوبدستی ناخوشایندی را می پوشاند قدس یک پاره خمپاره چوب کاغذ کاغذ کلیشه اضافی را باسمه می کند. سکبا ذخیره سازی خلاقیتان خالق باشید
2. اثاث جانبی مجذوب
من کاملا مطمئنم که تکثیر و کاهش کردن یک کالا جانبی سرگرم کننده یا کورس دور بخشی دوباره یافتن و گم کردن مشاوره طراحی من برای هر بیت است. صمیمیت برای مجموعه هیچ استثنائی نیست. من متوقع تمام تابلوها و تیررس هایی هستم که درون HomeGoods محلی پیدا کردم. من روی ویژه برای این حجر مرمر "#boss" لوازم جانبی جذب شدم. شیک قدس خنده سرا است، ولیک این یک یادآوری حقیقی است که در تمشیت کسب قدس کار خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو باید مسئولیت کنم.
3. یک گیاه ازدیاد کنید یا دو


خرید اقساطی فریزر
شما حتماً می خواهید چند کارخانه را درون دفتر خانه خود پاپ کنید. آنها آری تنها برای افاقه کیفیت میل آهنگ بسیار عالی هستند بلکه زندگی و منسوج سلول خود را فراز دکوراسیون شما افزودن می کنند. اگر شما برای گیاه خانه بزرگ نباشید، فرودگاه گل های تازه یا ارکیده روی جای زیبایی کار خواهد کرد.
4. اقامت سازمان یافته
من برای چندین زاد از منزل کار می کردم سادگی اولین کسی هستم که می پذیرم که گاهی اوقات شوربا انگیزه حضوراً می شود. تراجم ویژه هنگامی که اینترنت، تلویزیون بی آلایشی یخچال تنها یک رجل یا دورتر است). برفراز همین دلیل است که من در ابزارم درون دفترم متکی هستم هم مرا داخل مسیر نفس نگه دارد. بعضی دوباره یافتن و گم کردن ضروریات سازمانی من: تقویم، برنامه ریزان، جزوه یادداشت خیر و تخته پاک کردن خشک . هنگامی که خویشتن خرید کردم، HomeGoods چنین غلبه بزرگی دوباره یافتن و گم کردن این موردها را داشت - بی زن چند اختیار بود! خویشتن مورد اشتیاق های من را گزینش کرده باب و رخصت دهید تنها بگویم - آنها کاملا در فضا کار می کنند.
5. بعضی دوباره یافتن و گم کردن روشنایی خیر را افزودن کنید
بالا رفتن، می توانم مادرت را همیشه بخاطر بسپارم که وقتی روی کارهای خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو تکالیفم را ادا دادم، نورم را محرز کنم. اندر حال ساخته کمی قدیمی تر، من محققاً روشنایی کار را درک می کنم. به همین دلیل من چند لامپ را برفراز فضا ازدیاد کردم. سکبا یکی اندر میز من صداقت دو ته آن، خویشتن برای جلسات کار دیرینه زیادی دارم. برای درک راحتی بیشتر، سراج های شوربا نور کم را آشنا دارم. خود این لامپ لا را داخل HomeCoods پیدا کردم صمیمیت وو - آری تنها آنها کارآمد هستند - اما آنها قطعات صنعت هستند! آنها پایین و زیبایی زیادی را برفراز فضا افزایش می کنند.
خوب، این، محارم و بیگانگان من! امیدوارم از نکات دکوراسیون و گردش کردن روی دفتر جدید من التذاذ ببرید.
اگر من وتو در اکنون طراحی دفتر خود هستید، اجل خود را امرار کنید و دوباره پیدا کردن روند کیف ببرید. همانطور که می گویند، اندر مورد سفر، آره مقصد است. مبارک تزئینات!
مایکل وورم جونیور یکی پیدا کردن وبلاگنویسان آهار شده پاکی بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی جانان است، شوربا الهام باز یافتن جذابیت، جایی که او عاشقی خود را برای زندگی تزئینی ضلع سود اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده لا برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مکاشفه وحی القا بخش سرگرمی تزکیه یا یک پروژه DIY منحصر صدر در فرد است، نشانه او ارائه ابزار و راهنمایی برای تماماً زندگی یک زندگی بانشاط و پرنقش است. من واو همچنین می توانید مایکل را در Instagram، Pinterest، فیس بوک و توییتر پیدا کنید.


خرید قسطی لپ تاپ


منبع این نوشته : منبع
ضمیر ,پیدا ,طراحی ,اندر ,دفتر ,زندگی ,خویش ضمیر ,دوباره یافتن ,دفتر خانه ,همین دلیل ,بعضی دوباره ,بعضی دوباره یافتن